بند رخت تاشو | بهترین در آپارتمان های مسکونی

یکی وسیله هایی که در آپارتمان ها می تواند به کمک شما عزیزان شتاب کند را می توان به بند های رختی اختصاص داد. در محیط هایی که شما نیاز دارید تا لباس های خیس خود را خشک کنید می توانید از این دستگاه استفده کنید و لباس های خود را به خوبی مقابل نور خورشید قرار دهید. نور آفتاب علاوه بر اینکه لباس های شما را خشک خواهد کرد، میکروب های داخل الیاف را نیز از بین می برد.

ادامه مطلب...

تزیین منازل و یا محل کار با بشقاب میناکاری

یکی از هنر هایی که در زمان های بسیار از آن استفاده کرده اند و برای تزیین منازل خود از آن استفاده می کنند هنر زیبای میناکاری می باشد. این هنر زیبا با 5000 سال قدمت یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود که می توان این هنر زیبا را میراث کشور عزیزمان دانست. این هنر خاص و فاخر یکی از بهترین و ظریف ترین هنر هایی است که می توان به آن اشاره نمود.

ادامه مطلب...

بخور سرد و گرم | تک سبد

از این دستگاه می توان کاربرد های زیادی بهره برد و می توان در هر دوره از این دستگاه استفاده کرد و رطوبت هوا را در محیط استفاده شده بالا برد. شما عزیزان می توانید این دستگاه را به پرت USB متصل کنید. هیمن امر باعث خواهد شد تا بتوانید با استفاده از کابل این دستگاه را به لب تاب و یا با استفاده از پورت OTG به دستگاه های تلفن همراه و یا پاور بانک نیز متصل کنید و از ان استفاده نمایید.

ادامه مطلب...

ظریف ترین و بهترین مینا کاری در نصف جهان

مینا کاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود را می توان ظریف ترین و حساس ترین هنر زیبای ایرانیان دانست. این هنر با 5000 سال قدمت از قدیمی ترین صنایع دستی است که شما می توانید از این محصول استفاده های تزیینی و کاربردی داشته باشید. در قدیم این محصول بر روی فلزات سنگین و گران بها کار می شده اما با گذشت زمان و محبوبیت این محصول در بین مردم بر روی فلزات سبک تر نیز کا خواهد شد.

ادامه مطلب...

سنسور ضربه گیر در دوربین های امنیتی خودرو

برای امنیت بیشتر خودور لازم است تا از دستگاه های دیگری نظیر دزد گیر ها و یا دستگاه های دیگر مثل دوربین های مدار بسته استفاده کرد. شما عزیزان با می توانید این دستگاه را درون خودرو خود قرار دهید و با استفاده از پایه این دستگاه آن را به شیشه و یا داشبورد متصل کنید. از بهترین های این دستگاه ها دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 می باشد.

ادامه مطلب...

گجت ایده عال برای امورات تلفن همراه

بسیاری از گجت ها در دنیای امروزی در امورات مختلف به ما کمک می کنند و می توان این را یک پیشرفت در دنیای تکنولوژی دانست شما عزیزان با استفاده از این راه می توانید تمامی امورات خود را به سادگی انجام دهید. فقط لازم است تا گجت مربوط به کار خود را مهیا سازید و از آن استفاده کنید. برای انجام امورات مربوط به گوشی تلفن همراه می توانید از بهترین ساعت هوشمند طرح اپل استفاده نمایید.

ادامه مطلب...

هدفون بلوتوثی گردنی با بهترین کیفیت روز

شما عزیزانی که مشغول به ورزش کردن هستید و می خواهید در این حین به موزیک مورد علاقه خود گوش فرا دهید می توانید با این هدفون خارق العاده بهترین لحظات خود را رغم بزنید. با این دستگاه خارق العاده می توانید در هر شرایطی از این هدفون خارق العاده استفاده نمایید تا شما را با صدایی که دارد از هوش ببرد. این هدفون هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand مخصوص ورزش کردن می باشد.

ادامه مطلب...

هیتر برقی رومیزی چه قابلیت هایی دارد ؟

فن هیتر رومیزی دارای 1000 وات برقی مصرفی بوده که جز کم مصرف ترین لوازم گرمایشی به حساب می اید. از این وسیله میتوانید در اتاق خواب ، فروشگاه و یا حتی محل کار خود استفاده نمایید و هیچگونه خطری هم ندارد. 

ادامه مطلب...

انواع جعبه خاتم در سایت اینترنتی تکسبد

یکی از زیبا ترین و جدید ترین هنر های دستی می توان به خاتم کاری اشاره نمود که در ایران تولید خواهد شد و این نشان دهنده بهترین وزیبا ترین هنر های دستان ساتادان ایرانی است. این هنر با قدمت تقریبا 4000 ساله یکی از قدیمی ترین آثار دستی هنرمندان ایرانی می باشد که در سراسر دنیا از آن یاد خواهد شد. شما می تواندی بهترین و ظریف ترین این خاتم کاری را در شهر نصف جهان بیابید و سفارش دهید.

ادامه مطلب...

قیمت روکش صندلی ماساژور ارزان در تکسبد

از وسایلی که می توان برای رفع خستگی و از بین بردن درد های موضعی استفاده کنید می توانید از دستگاه خارق العده روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F استفاده می کنید. از این وسیله خارق العاده می توانید به عنوان یک ماساژور فوق العاده استفاده کنید، زیرا این محصول با 6 موتور قوی می تواند تمامی نواحی پشت و کمر شما را ماساژ دهد و گردش خون را افزایش یتبد.

ادامه مطلب...