پرکاربرد ترین ساعت هوشمند تک سبد|ساعت مچی طرح اپل

ما به شما ساعتی را معرفی می کنیم که نه تنها تاریخ و زملن را نشان خواهد داد بلکه کاربرد های زیادی هم دارد،  ساعت هوشمند طرح اپل جزو آن دسته از ساعت هایی است که با انتخاب و خرید آن دوست دارید همیشه روی مچ دستتان دیده شود، زیرا باعث متفاوت بودن شما می شود.


ساعت هوشمند


اگر گوشیتان در دسترستان نیست دیگر نگران نباشید فقط کافیست این ساعت بلوتوثی را از طریق بلوتوث به گوشیتان وصل کنید و به تمامی تماسها و پیام ها وهمه ی نرم افزار هایی که در گوشی مبایلتان است دسترسی داشته باشید.ساعت هوشمند اپل


ساعت های هوشمند مچی در عصر جدید قادر به عکس برداری و فیلم برداری می باشد، و تمامی اطلاعات را در مموری و حافظه خود ذخیره می کند این ساعت های فوق العاده دارای باطری داخلی می باشد شما عزیزان می توانید در هر زمانی که احتیاج است آن را با استفاده از درگاه اندروید شارژ نمایید.


ساعت هوشمند طرح اپل واچ


ویژگی منحصر به فرد این ساعت قابلیت نصب سیم کارت و کارت حافظه بر روی خود می باشد. شما می توانید قیمت ساعت مچی  هوشمند طرح اپل را در فروشگاه تک سبد مشاهده و با بقیه ی فروشگاها مقایسه کنید.


ساعت هوشمند واچهمچنین این ساعت هوشمند طرح اپل گونه های مختلفی دارد که  فروشگاه اینترنتی تک سبد این حق را به شما داده؛ که قبل از خرید همه ی انها را مشاهده کنید.


 

ساعت هوشمند واچ


این ساعت کیفیت بالایی دارد که در برابر ضربه مقاوم می باشد. برای خرید ساعت مچی هوشمند طرح اپل  واچ به سایت تک سبد مراجعه و قیمت ساعت مچی هوشمند طرح اپل  محصول خود را سفارش بدهید.


ساعت طرح اپل واچ


فروشگاه تک سبد بعد از سفارش محصول شما، آن را چک کرده و این تضمینی است که تک سبد برای خرید این محصول به شما عزیزان داده است. با خرید این ساعت هوشمند ازتخفیف ویژه تک سبد برخوردار شوید.ساعت طرح اپل مچی

برای خرید اینجا را لمس کنید.

قیمت 99000 تومان 

خرید محصول