هیتر برقی رومیزی چه قابلیت هایی دارد ؟

با فرا رسیدن فصل سرما مصرف لوازم گرمایشی مثل بخاری و هیتر برقی بسیار بالا رفته است و از هر کدام با توجه به محیط های مختلف استفاده های گوناگونی می شود. فن هیتر رومیزی دارای 1000 وات برقی مصرفی بوده که جز کم مصرف ترین لوازم گرمایشی به حساب می اید. از این وسیله میتوانید در اتاق خواب ، فروشگاه و یا حتی محل کار خود استفاده نمایید و هیچگونه خطری هم ندارد. 

هیتر برقی رومیزی

این هیتر رومیزی بوده و میتوانید بر روی اپن و یا میز خود قرار دهید و به وسیله دستگیره ای که دارد به راحتی آن را جا به جا نمایید. این هیتر را بدون المنت هم میتوان روشن کرد و به جای آن از یک فن استفاده کنید که با روشن کردن باد از هیتر خارج شده و هوای گرم به بیرون پرتاب می شود. 


فن هیتر رومیزی

قیمت : 173000 تومان
خرید محصول

از قابلیت های هیتر برقی رومیزی این است که کاملا بی صدا بوده و موقع خواب کاملا بی آزار است. همچنین دارای ولوم هایی جهت تنظیم پرتاب باد بوده که کارایی آن ا راحت تر نموده است . هیتر برقی فن دار رومیزی یکی از مقاوم ترین و با کیفیت ترین محصولات بوده که دارای بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده مقاوم بوده و دارای ظاهری بسیار جذاب و زیبا می باشد. این وسیله دارای یک سری چرخان بوده که امکان چرخش در 180 درجه را دارد که بر روی یک پایه متصل شده است و به راحتی قابل تنظیم می باشد.
هیتر برقی رومیزی فن دار

 ویژگی های هیتر برقی فن دار:

  • پس از خاموش شدن هیتر تا زمانی که هیتر خنک گردد ترموستات کنترل فن تعبیه شده در دستگاه وظیفه خنک کردن دستگاه را بعهده دارد.
  • عملکرد کم صدا
  • مجهز به فن با تنظیم دور متفاوت (کند و تند)
  • جابجایی آسان بدلیل وزن سبک
  • امکان گردش در زاویه های مختلف 

هیتر برقی فن دار

قیمت : 173000 تومان