قابل استفاده برای تمام سنین |حباب ساز برقی

کودکان شما احتیاج به بازی و سرگرمی دارند. به همین خاطر است که شما برای این امر به خرید لوازم اسباب بازی می روید و هر بار ازاین اسباب بازی ها خسته می شوند.


حباب ساز برقی برای تمام سنین


اسباب بازی ها هر بار با پیشرفته شدن تکنولوژی روز شکل و سایز شان تعقیر می کند.حباب ساز برقی


ما اینجاییم تا به شما ارمغانی بدهیم . حباب ساز های برقی جزو آن دسته از اسباب بازی هایی هستند که هیچگاه از آن خسته نمی شوید زیرا رده سنی ندارد از کودکی می توان با این حباب ساز خاطره داشته باشید و تا وقتی که به میان سالی رسیده اید.حباب ساز برقی ارزان


در کودکی بازی با دوستانتان، و بزرگ تر که شدید در جشن ها و مهمانی ها قابل استفاده است جنس این نوع حباب ساز برقی از پلاستیک درجه 1 بوده و با به کار بردن مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استقامت زیادی در برابر ضربه دارد.


حباب ساز برقی با کیفیتبرق این حباب ساز برقی توسط دوشاخه به برق شهری تامین می شود و با اتصال آن به پریز قابل استفاده است.


حباب ساز برقی کودکفقط کافیست کمی آب و صابون به این دستگاه اضافه کنید. با موتور چرخانی که دارد قادر است میله هایی که به این مواد آغشته است را چرخانده و حباب ها آزاد شوند.


حباب ساز برقی مرغوبفروشگاه تک سبد که خواستار بهترین ها است ، توانسته خرید حباب ساز برقی را برای شما عزیزان ایرانی آسان کرده و فقط کافیست با مراجعه به سایت تک سبد محصولات را مشاهده و خریداری کنید و از مزایا و تخفیف های ویژه ما بهره مند شوید.حباب ساز برقی برای کودکان


همچنین تست و چک کردن محصول بعد از سفارش به عهده ی فروشگاه تک سبد می باشد و این یک تضمین برای خرید شما محسوب می باشد هنگام رسید این محصول به دست شما در هر جایی که هستید مبلغ را به ماموران پست پرداخت کنید.

برای خرید دکمه را فشار دهید

قیمت 55000 تومان

خرید محصول