فروش ویژه لامپ حشره کش برقی زپ لایت

از هر که در مورد حشرات موذی بپرسید مسلما همه انزجار خود از این موجودات را اعلام می کنند. حتی گاهی خیلی از افراد به سفرهای ماجراجویانه نمی روند چون با این موجودات مزاحم مشکل دارند.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


این موجودات به دلایل مختلف می توانند برای انسان ها مزاحمت ایجاد کنند که مهمترین این دلایل عبارتند از احتمال گزیدگی و صدای آنها موقع خواب و استراحت و آلوده بودن آنها. بهمین خاطر در این مقاله لامپ حشره کش برقی ارزان را به شما معرفی می کنیم.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


یک مزیت مهم و بزرگ این محصول در این است که این حشره کش دوستدار محیط زیست است. یعنی نه بوی آن نه خود آن به محیط زیست هیچ آسیبی وارد نمی کند در حالیکه اسپری ها و آفت کش های موجود در بازار همگی به نوعی به محیط زیست ضربه می زنند.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


همچنین این محصول نسبت به قیمت آن بسیار با کیفیت بوده و کارایی بالایی دارد. و خرید این محصول کاملا مقرون به صرفه می باشد. و شما می توانید از فروشگاه اینترنتی تک سبد به راحتی آن را خریداری کرده و استفاده کنید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگاه آن است که هیچ صدایی ندارد. تنها صدای آن زمانی است که حشره یا پشه با آن برخورد کرده و از بین می رود که یک صدای جرقه ی کوچک می دهد و آن هم به دلیل برق ضعیفی است که در میله های اطراف لامپ وجود دارد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


این لامپ دو حالت نور دهی دارد. یک نور دهی آن آبی بوده که مخصوص جذب حشرات و پشه هاست و حالت دیگر آن نوردهی با نور سفید می باشد که مخصوص روشن کردن محیط می باشد. بنابراین شما می توانید این لامپ را با خود به پیک نیک و سفر نیز ببرید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایتبرای خرید لامپ حشره کش برقی قوی  روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 39000 تومان


لامپ حشره کش برقی زپ لایت