فروش لامپ حشره کش برقی سقفی

شما عزیزان می توانید این محصول را در فضاهای باز و یا بسته مورد استفاده قرار دهید و از ویژگی هایی که در اختیار شما قرار می دهد نهایت بهره را ببرید.


لامپ ال ای دی حشر کش


یکی از بهترین دستگاه هایی که می توانید با خرید آن با یک تیر سه نشان بزنید همین دستگاه لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp می باشد.


لامپ ال ای دی


این دستگاه ویزگی هایی منحصر بفرد دارد که در ادامه به آن می پردازیم.


لامپ حشره کشاین محصول باعث خواهد شد تا حشرات موذی در اطراف شما از بین بروند و شما دیگر نگران این حشرات موذی و دیگر حشرات نباشید.


لامپ جدید حشره کش


این محصول دارای یک لامپ کم مصرف 15 ولتی می باشد که می تواند بهترین راه برای روشن نمودن محیط اطراف شما باشد.


لامپ جدید حشره کش


با استفاده از لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp می توان محیط اطراف را به خوبی روشن نمود و در همین حین از حشرات موذی خلاصی یافت.


لامپ برقی حشره کش


این دستگاه با سرپیچ معمولی کار می کند و شما می توانید لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp را به سادگی بر روی سرپیچ های معمولی ببندید و از ویژگی های آن استفاده نمایید.


لامپ


این محصول دارای یک لامپ بنفش می باشد که هم حشرات را به خود جذب خواهد کرد و هم چراغ خوابی مناسب برای اوقات خواب شما محسوب می شود.


لامپ ال ای دی

 

کیفیت بالای این لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp اجازه استفاده 24 ساعته را به شما خواهد داد تا بتوانید در طول شبانه روز از آن استفاده نمایید.


لامپ جدید حشره کش


در محیط های باز این محصول می تواند تا شعاش 10 متری شما را پوشش دهد و تمامی حشرات موذی اطراف  شما را از بین ببرد.


لامپ برقی حشره کش


با استفاده از این محصول می توانید به سادگی به کار های روزمره خود بپردازید و از شر حشرات موذی رهایی یابید.


لامپ جدید حشره کش


این محصول می تواند به سرعت با محیط شما وفق پیدا کند و با تولید نویز هایی برای حشرات آن ها را به سمت مرکز این لامپ بکشاند.


لامپ حشره کش


در مرکز این محصول دستگاهی از شوک الکتریکی قادر به از بین بردن حشرات می باشد که می توانید در هر حالت از آن بهره مند شوید.


لامپ ال ای دی


پس از اینکه لامپ حشره کش برقی سقفی خود را خاموش کردید به مرکز این دستگاه دست نزنید زیرا ممکن است دستگاه دارای شوک الکتریکی باشد.


لامپ حشره کش


فروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش لامپ حشره کش برقی سقفی نموده است که می توانید از تخفیف هایی که برای شما در نظر گرفته شده است بهره مند شوید.


لامپ جدید حشره کش


این محصول دارای 3 حالت کارکرد می باشد که می توان از آن برای روشن و خاموش کردن لامپ حشره کش و یا لامپ بنفش آن بهره برد. با توجه به اینکه تمامی لامپ هایی که در این محصول به کار رفته شده اند از ال ای دی می باشد می توان گفت عمر این لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp  بسیار زیاد است و شما می توانید سالیان سال از این محصول به خوبی استفاده نمایید و محصول مورد نظر خود را در هر کجا از ایران که هستید سفارش داده تا درب منزل دریافت نمایید. شما می توانید لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp  را از طریق درگاه تک سبد دریافت نمایید. با خرید این محصول می توانید هر حشره ای را که در اطراف شما قرار دارد از بین ببرید و آرامش خیال را برای خود به دست آورید. می توانید این لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp  را به سرپیجچ های معمولی ببندید و از ویژگی هایی که به شما ارائه خواهد کرد استفاده نمایید. 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول