خرید هدیه میناکاری تهران | تک سبد

میناکاری یا میناسازی، هنری با پیشینه ای اصیل نمادی از فرهنگ و هنر غنی ایرانی که شهرت جهانی داشته. هنری ظریف که برای زیبایی بخشدن به ظروف و زیورآلات مورد استفاده قرار می گیرد، هنر اصیل و چشم نواز آشتی خاک و آتش که به دست هنرمندان میناکر ایرانی به زیبایی به رخ کشیده می شود.
این هنر زیبا در بسیاری از شهر های ایران تولید می شود اما میناکاری اصفهان، میناکاری تهران و شیراز دارای شهرت بیشتری می باشد. یکی از جذابیت های میناکاری لعاب شیشه‌ای مینا بر روی فلز زیر ساخت ظروف میناکاری شده می باشد.

 میناکاری بر روی بسیاری از فلزات تولید می شود اما این آلیاژ ها باید از درجه خلوص بالایی برخوردار باشد وگرنه می تواند ارزش و کیفیت کار کاهش یافته. از دیگر ویژگی های خوب یک محصول میناکاری شده مانند بشقاب میناکاری تهران، نقش‌های مینیاتوری استفاده شده در آن می باشد.
قاب بشقاب میناکاری به عنوان یکی از محصولات میناکاری که قابلیت هدیه و هدیه تبلیغاتی را داشته. تنوع این محصول می تواند به دلیل استفاده از بشقاب های میناکاری متنوع و قاب های متفاوت باشد که محصولات متنوع را در اختیار دوستداران این محصول قرار می دهد.
قاب میناکاری طرح بسم الله، محصولی بسیار زیبا و شکیل می باشد که متشکل از یک بشقاب میناکاری شده با نقش‌های اسلیمی و ختایی که بر روی یک لایه چوبی برش کاری شده بسیار زیبا قرار گرفته است و زیبایی چشم نوازی دارد. بر روی قسمت تاج مانند این لایه چوبی آیه شریفه بسم الله الرحمن الرحیم حک شده که قداست کار را دو چندان می کند.

 سبک میناکاری این اثر میناکاری، مینای نقاشی می باشد که بجا مانده از دوران صفویان می باشد و به دست هنرمندان اصفهانی طراحی و نقاشی شده است. شما می توانید این قاب بشقاب زیبا را به عنوان یک هدیه میناکاری تهران تهیه کنید و به عزیزان خود هدیه دهید.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری و خرید میناکاری ارزان تهران به لینک زیر مراجعه نمائیدبرای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول