خرید هدیه میناکاری تهران

بسیاری از ایرانیان مقیم خارج از کشور، علاقه فراوانی به خرید صنایع دستی دارند زیرا این محصولات ارزشمند می توانند حس هویت ملی و محلی را برای این عزیزان زنده بکنند، در واقع صنایع دستی به نوعی هویدا کننده فرهنگ ایرانی در سراسر جهان می باشد.

 بنابراین اگر شما دوستی خارج از شکوه دارید می توانید از صنایع دستی به عنوان هدیه برای این عزیزان استفاده کنید، در واقع با این انتخاب مشکل ترین قسمت تهیه هدیه یعنی انتخاب آن را حل می کند، صنایع دستی از کاربردی ترین هدایایی می باشند که شما می توانید برای عزیزان خود انتخاب کنید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول
شما می توانید برای خرید هدیه میناکاری تهران به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید و بهترین محصولات میناکاری با قیمت استثنائی را خریداری نموده. هدیه میناکاری جز آن دسته از هدایا می باشند که می تواند سال های متمادی در ذهن گیرنده آن باقی بمانند. 

اگر شما یک ظرف میناکاری شده به همراه یک باکس زیبا و نفیس را برای هدیه دادن انتخاب کنید نه تنها از هنرمندان عرصه صنایع دستی حمایت کرده اید، بلکه محصولی را به خانه خود برده اید که زیبایی آن می تواند بارها و بارها شما را هیجان زده کند.

 اگر به دنبال تهیه هدیه متفاوت و خاص می باشید، می توانید با خرید گلدان میناکاری تهران به هدف خود برسید. این محصول دارای ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و می تواند در قسمت های مختلف منزل شما مورد استفاده قرار گیرد و زیبایی خاصی به منزل شما بدهید.

 


 

باکس هدیه میناکاری متشکل از یک یک جعبه چوبی با روکش مخمل می باشد که درون آن یک ظرف میناکاری شده نفیس و زیبا در نظر گرفته شده است که زیبایی چشم نوازی را به این باکس هدیه داده است.

 


 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.