خرید هدفون های دور گردنی با تضمین ویژه

هدفون های بسیاری در بازار هستند در سایز ها و رنگ های مختلف ولی همه ی آنها قابل استفاده تمام افراد نیستند زیرا وزن دلخواه و همچنین استقامت خاص خود را ندارند.


هدفون دور گردنی بلوتوثی


مثلا اگر در کوه و یا هنگام تفریح  بخواهیم استفاده کنیم بعد از چند ساعت خسته می شویم یا به علت سنگینی وزن و یا به علت سیمی که باید به گوشی مبایل خود وصل کنیم، و دردسر های زیاده دیگر...


هدفون دور گردنی ارزانولی ما به شما یک هدفون پشت گردنی پیشنهاد می کنیم. هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand  این هدفون دیگر شبیه هدفون های دیگر وزن زیادی ندارد که به گردن شما آسیب وارد کند.


هدفون پشت گردنی بلوتوثی ارزان


همچنین بدون سیم است و بخاطر وزن کمی که دارد در مقابل ضربه مقاوم است.


هدفون پشت گردنی جدید و ارزان


نگران رنگ و طرح های این نوع هدفون نباشید زیرا با هر لباس ورزشی که شما دارید قابل ست  کردن است.هدفون دور گردنی با کیفیت


هدفون های دور گردنی بلوتوثی طرفداران زیادی دارند. همان طور که گفته شد این هدفون توسط بلوتوث به گوشی شما وصل می شود و دیگر احتیاج نیست هنگام تماس گوشی خود را دردست بگیرید.


هدفون دور گردنی جدید با کیفیت


فروشگاه  اینترنتی تک سبد توانسته این هدفون فوق العاده و همچنین انواع هدفون گردنی را به نمایش شما عزیزان بگذارد و همچنین این هدفون ها را با قیمت ارزان و قیمت عمده به فروش برساند. تست محصول قبل از ارسال تضمین ویژه ای برای کالای خریداری شده از طرف فروشگاه اینترنتی تک سبد می باشد.


هدفون دور گردنی بلوتوثی جدید


 همچنین با حذف واسطه ها نازلترین مبلغ را برای این محصول می پردازیم که تضمین قیمت پرداختی می باشد. شما بعد از سفارش و خرید این محصول آن را جلوی درب منزل تحویل و همان موقع مبلغ را پرداخت می کنید.

دکمه زیر رافشار دهید 

قیمت 139000 تومان

خرید محصول