خرید عمده ای میناکاری اصفهان

اصولی ترین میناکاری ها بر روی مس انجام میگرد اما شما می توانید نمونه هایی از میناکاری های بسیار ظریف و خاص را بر روی طلا و یا نقره نیز بیابید.


میناکاری جدید


طلا تنها فلزی می باشد که در  دمای بالا باعث اکسید شدن رنگ ها نمی شود و شما می توانید با فشار بالا شاهد رنگ هایی ظریف بر روی میناکاری هایی از جنس طلا باشید.


مینا کاری جدید


اما در ایران و شهر هایی که اقدام به تولید میناکاری کرده اند می توانید میناکاری هایی از جنس مس را بیابید که از مرغوبیت بالایی برخور دار می باشند و ظرافت خاص خود را نیز حفظ کرده اند.


مینا کاری ساعت


بهترین و ظریف ترین میناکاری را می توانید در شهر نصف جهان بیابید زیرا این شهر مهد تمدن میناکاری در جهان می باشد و با کیفیت ترین میناکاری ها را در کارگاه های خود تولید می کند.


خرید مینا کاری اصلی


محصولاتی که در این فروشگاه می توانید بیابید از بهترین و زیبا ترین محصولات میناکاری در کشور به شمار می روند که دارای ظرافت خاصی می باشند.


مینا کاری ساعت


عزیزانی که در فروشگاه های سراسر کشور مشغول به درآمد زایی از طریق فروش محصولات میناکاری و هنر های دستی می باشند می توانند با مراجعه به این درگاه از بهترین و زیبا ترین محصولات میناکاری دیدن نمایند و محصول خود را سفارش دهید.


خرید مینا کاری


بهترین و ظریف ترین محصولات میناکاری اصفهان در دسترس شما قرار دارد تا بتوانید با نازل ترین قیمت ها آن را سفارش دهید و درب فروشگاه خود تحویل بگیرید.


خرید میناکاری اصلی


محصولات متنوعی از میناکاری در این فروشگاه قرار دارد که بسته به نیاز شما می تواند متغییر باشد.


خرید مینا کاری اصلی


محصولاتی مانند: بشقاب های میناکاری، ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری، گلدان های میناکاری، قندان میناکاری، شکلات خوری و گز خوری میناکاری و بسیاری از محصولات دیگر که همگی در دسترس شما قرار دارد و در این فروشگاه موجود می باشد.


میناکاری جدید


تمامی محصولات این فروشگاه با قیمت های عمده ای در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است تا بتوانید هر محصولی را که در نظر دارید با بهترین و نازل ترین قیمت خریداری نمایید و با فروش آن به سود آوری بالایی دست یابید.


بشقاب میناکاری


یکی از پر فروش ترین محصولات میناکاری که از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد بشقاب های میناکاری می باشد که دارای طرح های فوق العاده و ظریف ترین نشق ها می باشد.


بشقاب میناکاری مرغوب


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین و زیبا ترین محصولات میناکاری شده اصفهان را در دسترس قرار داده است.


میناکاری بشقاب جدید


شما می توانید برای خرید عمده ای میناکاری اصفهان از این درگاه استفاده نمایید و محصول میناکاری خود را درب فروشگاه خود دریافت نمایید و مبلغ پرداختی را به مامور پست پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است که واسطه ها از این میان برداشته شده اند و شما می توانید بهترین میناکاری را با قیمتی نازل دریافت نمایید.

اگر شما به دنبال سود از طریق فروش این محصولات خاص می باشید می توانید بهترین را تهیه کنید و با فروش آن برای خود سود بالایی را به سدت آورید. خرید این محصول به صورت عمده ای از کارگاه های عمده فروشی میناکاری برای شما میسر نمی باشد زیرا تمامی میناکاری هایی که در کارگاه های اصفهاین تولید می شود از قبل فروخته خواهد شد و تمامی آن ها سفارشی می باشد. برای همین شما باید از کارگاهی که قصد فروش میناکاری با هزینه های پایین را دارد استفاده نمایید و قیمت عمده ای را به آن ها پیشنهاد دهید. می توان گفت این محصول دارای بهترین و ظریف ترین نقش ها و طرح ها می باشد که می توانید آن را از این درگاه سفارش دهید و محصول مورد نظر را درب منزل خود تحویل بگیرید. 

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول

فیلم تندیس میناکاری شده را از اینجا تماشا نمایید