خرید دوربین مدار بسته خودرو ارزان

بسیاری از کمپانی های مطرح دنیا که  زمینه دوربین های مدار بسته در حال فعالیت هستند، متوجه این موضوع شده اند که دوربین های مدار بسته منحصر محیط های همچون، خانه، محل کار و ... نیست و با توسعه روزانه محیط فعالیت انسان ها نیاز به حضور دوربین های مدار بسته در جاهای مختلف نیز هستیم.

خرید دوربین مدار بسته خودرو


یکی از مکان های که نیاز به دوربین در آن محسوس گردید، داخل ماشین ها می باشد. بر اساس گزارش ها و وقایع ثبت شده اخیر کاملا این امر اثبات شده است می بایست از دوربین مدار بسته خودرو black box درون خودور های خود استفاده نماییم.

دوربین خودور

به همین سبب بسیار از شرکت های تولید کننده دوربین های مدار بسته محصول جدیدی رو به بازار عرضه نمودند. این محصول بسیار کاربردی با توانایی ذخیره تصاویر هنگام رانندگی به شما در زمینه حفظ امنیت و اطمینان و آرامش فکری کمک شایانی می کند.

قیمت دوربین مدار بسته خودرو

این مدل دوربین ها می بایست به تکنولوژی های منحصر به خود استفاده نمایند تا بتوانند، کارآیی لازم را داشته و در لحظه مهم بتواند به شما کمک کند. یکی از این فناوری های مدرن استفاده از G Sensor  است که نوسان و لرزش تصویر را می گیرد و در هنگام رفتن در دست انداز ها و چاله و یا مانع در حال حرکت، تصویر هیچ نویز و لرزشی ندارد.

دوربین block box

دوربین های مدار بسته خودرو از منبع برق DC استفاده  می نمایند و قابل شارژ هستند و به راحتی می توانید از طریق سر فندکی ماشین انرژی لازم آن را تهیه نمایید. دوربین مدار بسته خودرو قیمت های مناسبی نسبت به کارآیی خود دارند.

خرید دوربین مدار بسته خودرو

هم اکنون اگر شما خواهان دوربینی به عنوان یک همراه همیشگی برای خودرو خود هستید به سایت ما مراجعه فرمایید و از خریدی مطمئن و سریع اقدام نمایید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید

با قیمت استثنایی 79.000 هزار تومان

خرید دوربین مدار بسته خودرو

دروبین مخفی خودرو