خرید جعبه خاتم کاری ارزان اصل اصفهان | تک سبد

یکی از محصولات محبوب و کاربردی  خاتم کاری که،  علاوه بر جنبه تزئینی می تواند کاملا کاربردی نیز باشد، جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد.

 

 

 

 جعبه جواهرات خاتم کاری که ساخته شده از یک زیر ساخت چوبی اعلاء می باشد که سطح بیرونی آن با هنر نفیس خاتم کاری به زیبایی آراسته شده است.

 

 

 

ابعاد این جعبه خاتم کاری عبارت است از 5.5*8*11 سانتی متر که تقریبا یک جعبه جمع و جور محسوب می شود که شما می توانید از آن برای نگهداری زیور آلات خود استفاده نمائید. برای سهولت استفاده از این محصول، سطح داخلی آن آستر کشی شده و زیبایی کار را دوچندان کرده.

 

 

 

اگر به دنبال تهیه یک هدیه تاثیر گزار می باشید خرید یک جعبه خاتم کاری ارزان قیمت می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. یک اثر هنری زیبا و چشم نواز که می تواند علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز باشد.

 

 

 

جعبه خاتم کاری اصفهان، یک اثر هنری نفیس می باشد که می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی صنایع دستی نیز باشد. یک هدیه زیبا و ماندگار که می تواند یک سفیر فرهنگی برای فرهنگ و هنر کشور ما باشد.

 

 

 

میزان ارزشمندی و مرغوبیت یک محصول خاتم کاری، بستگی به میزان دقت و ظرافت بکار رفته در چیدمان چند ضلعی ها در کنار هم دارد در صورت کوچکترین سهل انگاری ارزش هنری کار زیر سوال می ورد.

 

 

 

در نگهداری محصولات خاتم کاری باید به یکسری موارد توجه فرمائید که این محصولات نسبت به نم و رطوبت و همچنین دمای بالا و حرارت حساس می باشند و در مجاورت با حرارت و رطوبت خاتم کاری از روی زیر ساخت جدا شده.گ

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

خرید محصول