خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان | تک سبد

یکی از سنگ های زینتی که از دیر باز مورد توجه ایرانیان می باشد، سنگ فیروزه بوده که شهرت شهر نیشابور بعد از عمر خیام به دلیل دارا بودن معادن سنگ فیروزه می باشد. این سنگ به دلیل خواص بیشماری که بر روی چاکراه های بدن دارد از دیر باز مورد توجه قرار دارد.




استفاده از ستگ فیروزه تنها برای تولید زیورآلاتی مانند انگشتر، گردنبند و سایر جواهرات فیروزه نشن نمی باشد و این روزها استفاده از فیروزه در قالب های دیگر از جمله ظروف فیروزه کوبی مرسوم می باشد که این هنر ایرانی هر چند نو پا می باشد اما بسیار زیبا و محبوب می باشد.

 



به جرات می توان گفت یکی از انتخاب های گردشگران خارجی در سفر های خود به ایران و دیدن کردن از بازار های سنتی اصفهان خرید فیروزه کوبی اصفهان می باشد که در فرهنگ فارسی اعتقاد که خواص ضد چشم و زخم بودن این سنگ تزئینی می باشد.

 



هنر فیروزه کوبی یکی از رایج ترین هنر های دستی در شهر اصفهان می باشد هر چند زادگاه این هنر مشهد بوده اما این امر نشان از ذوق و استعداد هنری بالای هنرمندان اصفهانی دارد. خرید فیروزه کوبی اصفهان این روزها یکی از سوغات های این شهر بحساب می آید.




در هنر فیروزه کوبی برای تزئین سطح ظروف که معمولا دارای جنس مس می باشند از قطعه‌های کوچک سنگ فیروزه استفاده می شود که به شکل موزائیکی در کنار یکدیگر قرار داده می شوند البته این امر باید با دقت و ظرافت زیادی صورت بپذیرد.




اگر شما نیز قصد خرید محصولات صنایع دستی را دارید که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی باشد ما به شما خرید ظروف فیروزه کوبی را پیشنهاد می کنیم.محصولاتی که دارای اصالت و زیبایی منحصر بفردی می باشند.




برای مشاهده متنوع ترین محصولات فیروزه کوبی اصفهان و خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید صنایع دستی اصل و با قیمت مناسب را با تک سبد تجربه کنید.




برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید