خرید اینترنتی انواع درب مگنتیک

درب های مگنتیک، محصولاتی جدید و کاملا کاربردی می باشند که به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی مورد استفاده قرار می گیرند، نمونه های مختلفی از پرده های مغناطیسی با ابعاد و  قیمت های متنوعی در بازار می باشند که بسته به نوع و کیفیت متریال مورد استفاده می باشد.

 درب های مغناطیسی دارای دونوع پلاستیکی و توری می باشند که هرکدام بسته به فصل مورد استفاده قرار می گیرند، پرده پلاستیکی مغناطیسی در فصول سرد سال به منظور جلوگیری از نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان و خروج هوای گرم مورد استفاده قرار می گیرند.

 درب توری مگنتیک نیز نمونه ای دیگر از درب های مغناطیسی می باشد که در فصول گرم سال مورد استفاده قرار گرفته، علت استفاده از این مدل درب های مگنتیک جلوگیری از نفوذ حشرات موذی به داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

 اگر شما در منطقه گرمسیری زندگی می کنید و بخاطر وجود حشرات از باز گذاشتن درب منزل خود خودرای می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم با خرید اینترنتی درب توری مگنتیک براحتی این مشکل را حل نموده و از گردش هوای تازه در ساختمان بهرمند شوید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

برند آسان مش یکی از برند های موفق ایرانی در زمینه تولید درب های مگنتیک می باشد، در تولید این درب ها از بهترین متریال درجه یک استفاده می شود، درب های مگنتیک آسان مش دارای لبه دوزی هایی از بهترین جنس می باشد.

 

 


یکی از مهمترین ویژگی های درب های مگنتیک آسان مش، نصب راحت و بدون نیاز به مهارت خاص می باشد، برند آسان مش را با دیگران مقایسه نکنید، کیفیت محصولات این برند با نمونه های خارجی نیز متفاوت می باشد.

 

 


این برند دارای محصولاتی با سایز های متنوع می باشد، شما می توانید درب  مغناطیسی مورد نظر خود را از میان سایزهای موجود در سایت انتخاب و خرید نمایید و براحتی آن را نصب کنید.