خرید ابزار مورد نیاز برای میناکاری

در سال های اخیر هنر میناکاری توانسته است نقش بسیار پر رنگی در توسعه مشاغل خانگی بخصوص برای بانوان داشته باشد، و بانوان نیز بعد از افارغ شدن از کارهای روزمره با فعالیت در این عرصه هنری به عنوان یک منبع درآمد به اقتصاد خانواده کمک بسزایی می کنند.

 هنر میناکاری تهران که علاوه بر نزئین ظروف و وسایل برای تزئین زیورآلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد که زیر ساخت مورد استفاده برای زیورآلات معمولا از جنس طلا می باشد و زیر ساخت های ظروف و وسایل تزئینی از جنس مس می باشد.
اگر به یکی از مرکز فروش میناکاری در تهران مراجعه نمائی با طیف وسیعی از محصولات میناکاری مواجه خواهید شد که نشان از سلایق و انحصار این هنر دارد. این موضوع نشان از قدرت، ظرافت  و خلاقیت هنرمندان میناکار در طراحی های زیبای میناکاری بر روی ظروف مسی داشته.
بنابراین یکی از مهمترین ابزار کار میناکاری برای این مشاغل خانگی، ظروف زیر ساخت می باشد که شما عزیزان در صورت تمایل می توانید این ظروف لعاب کاری شده و آماده برای نقاشی مینا را اط طریق وب سایت فروشگاه تک سبد تهیه کنید.
از دیگر ابزار میناکاری روی مس که این هنر جویان برای کار به آن نیاز داشته، رنگ مخصوص میناکاری روی مس و قلم مو مخصوص می باشد که باید از محلی مطمئن تهیه شود تا کیفیت کار نهایی میناکاری تولسد شده تضمین شده باشد. رنگ های میناکاری روی مس پودری و از ترکیب اکسید فلزات بههمراه نمک های معدنی می باشد.

 یکی از عوامل موثر در قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران که به صورت خام عرضه می شود، قطر بشقاب می باشد که هر چه بیشتر شود قیمت نیز افزایش می یابد. بشقاب های خام میناکاری عرضه شده در فروشگاه تک سبد دارای لعاب سفید رنگ پخته شده می باشد.

 برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری و خرید اینترنتی ابزارمورد نیاز برای میناکاری به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید