بهترین لامپ حشره کش برقی | تک‌سبد

لامپ حشره کش برقی زپ لایت در گام اول تلاش کرد که محصول خود را از حالت تخصصی خارج کند؛ به این معنا که این لامپ می‌تواند کاربردی عادی و صرفا برای روشنایی داشته باشد و به همین  خاطر از دو بخش نورانی و دارای نور آبی جذب‌کننده تشکیل شده است.


لامپ حشره کش


وقتی این نور آبی روشن باشد، حشرات به سمت آن جذب می‌شوند و پس از برخورد با لامپ، نابود می‌شوند. مزیت این لامپ حشره کش نسبت به حشره کش های شیمیایی این است که هیچ ضرری برای انسان ندارند.


لامپ حشره کش برقی ارزان


از آنجایی که هیچ موادی توسط این لباس به محیط منتشر نمی‌شود، هیچ آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند و از انجایی که کم مصرف و 15 واتی است، در مصرف برق هم صرفه جویی می‌شود.


قیمت لامپ حشره کش برقی


ممکن است بر ار برخورد حشرات با این لامپ مقداری کثیف شود. اصلا نگران نباشید، با استفاده از قلم مویی که در بسته لامپ قرار دارد، می‌توانید آن را تمیز کنید.


بهترین لامپ حشره کش برقی


این لامپ که یکی از بهترین لامپ‌های حشره کش برقی است، روی سرپیچ های معمولی نصب می‌شود و نیازی به سرپیچ خاصی ندارد.


خرید اینترنتی زپ لایت


وقتی لامپ را در حالت عادی روشن کنید، نور سفید و آبی با هم روشن می‌شود و وقتی لامپ را خاموش و مجددا سریع روشن کنید، فقط لامپ حشره کش آبی روشن می‌شود.


زپ لایت


برای بررسی قیمت لامپ حشره کش برقی، رسیدن به اطلاعات بیشتر در مورد این لامپ و بررسی و مقایسه آن با محصولات دیگر موجود در بازار روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید.

 

لامپ حشره کش برقی


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید