بخور سرد و گرم | تک سبد

از این دستگاه می توان کاربرد های زیادی بهره برد و می توان در هر دوره از این دستگاه استفاده کرد و رطوبت هوا را در محیط استفاده شده بالا برد.


بخور سردشما عزیزان می توانید این دستگاه را به پرت USB متصل کنید. هیمن امر باعث خواهد شد تا بتوانید با استفاده از کابل این دستگاه را به لب تاب و یا با استفاده از پورت OTG به دستگاه های تلفن همراه و یا پاور بانک نیز متصل کنید و از ان استفاده نمایید.بخور گرم


این دستگاه که جنبه تزیینی نیز دارد محصولی فوق العاده برای شما عزیزان است تا با آن از این دستگاه استفاده کنید و از ویژگی های آن شگفت زده شوید.


بخور سرد لیمو


این دستگاه را می توانید برای محیط های خشک استفاده کنید تا با بالا بردن رطوبت محیط برای شما احساس سبکی و آرامش را به ارمغان آورد.


بخور سرد جدید


این دستگاه دارای دکمه لمسی است و با این دکمه شما  می توانید آن را خاموش و یا روشن کنید.


بخور سریع سرد


با مراجعه به سایت اینترنتی تک سبد می توانید دستگاه بخور سرد ارزان را خریداری نمایید و به صورت عمده و یا تکی آن را سفارش دهید تا برای شما عزیزان درب منزل ارسال کنیم.


خرید بخور سرد


لازم به ذکر است که تمامی این محصولات قبل از ارسال برای شما عزیزان تست خواهد شد و بعد برای شما ارسال می گردد. پس همین الان این محصول را سفارش دهید و مبلغ پرداختی را درب منزل به مامور پست تحویل دهید.

با مراجعه به لینک زیر می توانید برای فروش دستگاه بخور سرد ارزان اقدام نمایید

قیمت استثنایی 59000 تومان

خرید محصول