آشنایی با آبمیوه گیری چهار فصل بیتا

آشنایی با آبمیوه گیری چهار فصل بیتا


آبمیوه گیری دستی


چه در فصل زمستان و چه در فصل تابستان، نوشیدن آبمیوه های مختلف توصیه می شود. مثلا در تابستان نوشیدن آب پرتقال، یا آب هندوانه و .. برای رفع عطش مناسب است و یا در زمستان و با افزایش حجم سرماخوردگی ها نوشیدن آب پرتقال، آب لیموشیرین و حتی آب انار اکیدا توصیه می شود.
آبمیوه گیری دستی


یکی از مشکلات اصلی که خیلی از افراد به سراغ آبمیوه های طبیعی در منزل نمی روند آب گرفتن میوه ها به صورت دستی است. زیرا باید زمان و انرژی زیادی برای گرفتن تنها یک لیوان آبمیوه گذاشته شود.


آبمیوه گیری دستی


در صورتیکه با یک آبمیوه گیری خوب می توانیم این مشکل را برطرف کنیم. در اینجا به شما آب میوه گیری دستی اهرمی بیتا را معرفی می کنیم.


آبمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری یک محصول کاملا ایرانی و داخلی است و کاملا دستی است و اصلا نیازی به برق ندارد. تمامی دسته ها و چرخ دنده های آن نیز از جنس فولاد آبکاری شده ساخته شده و همچنین یک اهرم قوی نیز دارد.


آبمیوه گیری دستی


این دستگاه دارای یک کفی است که ظرف مورد نظرمان را که می خواهیم آبمیوه در آن بریزد روی آن قرار می دهیم. برای گرفتن آبمیوه کافی است میوه را در جای خود قرار داده و بدون نیاز به انرژی زیادی اهرم را فشار داده تا یک آبمیوه ی سالم و طبیعی داشته باشیم.


آبمیوه گیری دستی


نکته مهم دیگر این دستگاه آن است که به شکلی طراحی شده که در قسمت آبگیری بدون آنکه به پوست میوه فشار وارد کند ، آب میوه را می گیرد بنابراین هیچ تلخی از پوست میوه به آبمیوه نخواهد رسید.


آبمیوه گیری دستیبرای خرید آب میوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 179000 تومان