خرید اینترنتی انواع درب مگنتیک

درب توری مگنتیک نیز نمونه ای دیگر از درب های مغناطیسی می باشد که در فصول گرم سال مورد استفاده قرار گرفته، علت استفاده از این مدل درب های مگنتیک جلوگیری از نفوذ حشرات موذی به داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما در منطقه گرمسیری زندگی می کنید و بخاطر وجود حشرات از باز گذاشتن درب منزل خود خودرای می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم با خرید اینترنتی درب توری مگنتیک براحتی این مشکل را حل نموده و از گردش هوای تازه در ساختمان بهرمند شوید.

ادامه مطلب...

خرید هدیه تبلیغاتی نفیس و ارزان | تکسبد

هرگز نگران افتادن در چرخه استفاده از هدایای تبلیغاتی تکراری نشوید زیرا بهترین هدایای تبلیغاتی در یک نوع محصول خلاصه نمی شود و شما می توانید محصولاتی را بر اساس نوع کسب و کار خود و بر اساس نیاز مشتریانتان تهیه کنید تا تاثیر فوق العاده آن بهرمند شوید. شما می توانید با هزینه ای نه چندان زیاد و با خرید هدایای تبلیغاتی نفیس برای مخاطبان خود تاثیری بسیار عمیق و دوستانه در مشتریان خود ایجاد کنید و یک پیوند عمیق با آنها بوجود آورید و آنها را به مشتریانی وفادار مبدل کنید.

ادامه مطلب...

پاوربانک تبلیغاتی، هدیه ای با مخاطب عام

با توجه به جنبه کاربردی پاوربانک ها می توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار گیرند، زیرا یک هدیه تبلیغاتی با مخاطب گسترده می باشد و با توجه به مناسب بودن قیمت آن یکی از بهترین گزینه های هدایای تبلیغاتی دیجیتال می باشد. شما می توانید با تهیه یک نمونه از پاوربانک و حک کردن لوگو و نام برند خود بر روی بدنه آن یک هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار تهیه کنید، بنابراین مشاهده می کنید که چاپ پاور بانک تبلیغاتی می تواند یکی دیگر از دلایل انتخاب پاوربانک ها برای هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار باشد.

ادامه مطلب...

بهترین هدایای تبلیغاتی را از کجا بخریم؟

اگر به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان، با کیفیت و تاثیر گذار می باشید به شما پیشنهاد می کنیم حتما سری به وب سایت فروشگاهی تک سبد بزنید، در این فروشگاه اینترنتی مجموعه ای بینظیر از بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان ارائه شده است که شما می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای تهیه هدیه محصولی با کیفیت انتخاب کنید. تنوع طرح، مدل و کالا در این فروشگاه نشان از توجه این مجموعه به ارائه محصول با کیفیت و مناسب می باشد.

ادامه مطلب...

خرید ابزار مورد نیاز برای میناکاری

بنابراین یکی از مهمترین ابزار کار میناکاری برای این مشاغل خانگی، ظروف زیر ساخت می باشد که شما عزیزان در صورت تمایل می توانید این ظروف لعاب کاری شده و آماده برای نقاشی مینا را اط طریق وب سایت فروشگاه یتک سبد تهیه کنید. از دیگر ابزار میناکاری روی مس که این هنر جویان برای کار به آن نیاز داشته، رنگ مخصوص میناکاری روی مس و قلم مو مخصوص می باشد که باید از محلی مطمئن تهیه شود تا کیفیت کار نهایی میناکاری تولسد شده تضمین شده باشد. رنگ های میناکاری روی مس پودری و از ترکیب اکسید فلزات بههمراه نمک های معدنی می باشد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی ابزار میناکاری روی مس

همانطور که میدانید روش میناکاری هنرمندان اصفهانی مینای نقاشی می باشد و به این منظور نیازمند استفاده از قلم موهای ویژه ای بوده. یکی از انواع ابزارمیناکاری روی مس هیمن قلم مو ها می باشند که س این قلم موها با استفاده از پشم شتر می باشد. اگر شما تا بحایل تجربه خرید میناکاری اصفهان را داشته باشید، می دانید که اکثر زیر ساخت های مورد استفاده در این محصولات دارای جنس مسی و لعاب سفید رنگ می باشند. به جرات می توان گفت از مهمترین ابزار هنر میناکاری زیر ساخت های مورد استفاده می باشد.

ادامه مطلب...

خرید هدیه میناکاری تهران | تک سبد

میناکاری بر روی بسیاری از فلزات تولید می شود اما این آلیاژ ها باید از درجه خلوص بالایی برخوردار باشد وگرنه می تواند ارزش و کیفیت کار کاهش یافته. از دیگر ویژگی های خوب یک محصول میناکاری شده مانند بشقاب میناکاری تهران، نقش‌های مینیاتوری استفاده شده در آن می باشد. قاب بشقاب میناکاری به عنوان یکی از محصولات میناکاری که قابلیت هدیه و هدیه تبلیغاتی را داشته. تنوع این محصول می تواند به دلیل استفاده از بشقاب های میناکاری متنوع و قاب های متفاوت باشد که محصولات متنوع را در اختیار دوستداران این محصول قرار می دهد.

ادامه مطلب...

چگونه از شر حشرات مزاحم خانگی خلاص شویم

شاید یکی از ابتدایی ترین کارهایی که به این منظور استفاده کنند، استفاده از اسپری های حشره کش می باشد اما غافل از آنکه این نیز می تواند سلامت کودک را به خطر بیاندازد، اما استفاده از حشره کش برقی برای نوزاد که بدون استفاده از مواد شیمیایی این کار را انجام بدهد بهترین انتخاب است. دستگاه دفع حشرات، سوسک و موش برقی ریدکس پلاس اولتراسونیک نمونه ای از یک حشره کش برقی خوب می باشد که تنها با تولید امواج اولترا سونیک به دفع حشرات می پردازد و هیچ گونه خطری برای سلامت بدن نخواهد داشت.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان | تک سبد

 به جرات می توان گفت یکی از انتخاب های گردشگران خارجی در سفر های خود به ایران و دیدن کردن از بازار های سنتی اصفهان خرید فیروزه کوبی اصفهان می باشد که در فرهنگ فارسی اعتقاد که خواص ضد چشم و زخم بودن این سنگ تزئینی می باشد. هنر فیروزه کوبی یکی از رایج ترین هنر های دستی در شهر اصفهان می باشد هر چند زادگاه این هنر مشهد بوده اما این امر نشان از ذوق و استعداد هنری بالای هنرمندان اصفهانی دارد. خرید فیروزه کوبی اصفهان این روزها یکی از سوغات های این شهر بحساب می آید.

ادامه مطلب...

خرید سوغات اصفهان سفره قلمکاری

این روزها هنر قلمکاری به مانند گذشته تولید نمی شود و برای نقش انداختن بر روی پارچه به منظور افزایش سرعت و سهولت کار از قالب هایی به نام باسمه استفاده می شود که از جنس چوب گلابی می باشند. اگر در بازار های شهر اصفهان قدم بزنید با انواع محصولات قلم کاری از جمله سفره قلمکاری اصفهان حتما برخورد خواهید کرد. در گذشته های نه چندان دور در هر خانه ایرانی حداقل یک سفره قلمکاری وجود داشته که به تدریج استفاده از سفره های پلاستیکی و یکبار مصرف جای آنها را گرفته که می تواند سلامت انسان را نیز بخطر بیاندازد. کلیه رنگ هایی بکار رفته در این هنر رنگ های طبیعی می باشند

ادامه مطلب...