1

ظرف غذای برقی داخل استیل

محصول جدیدی از فروشگاه اینترنتی تک سبد یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی با نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره، ظرف غذای برقی داخل استیل که در دو مدل با کیفیت ساخت کره با نام های ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس و ظرف غذای برقی استیل چند کاره بنتو عرضه شده است. 

شما با ظرف غذای lunch box می توانید غذاهای سرد را در محل کار، دانشگاه و ... با خود برده و با اتصال ظرف به برق شهری می توانید محتوی آن را در کمتر از 30 دقیقه بسته به میزان سرد بودن یا انجماد غذا گرم نمایید.

با ظرف غذای استیل چند کاره Bento می توانید علاوه بر گرم کردن غذا، غذای مورد علاقه خود را در زمانی کوتاه بپزید و تازه ترین غذاها را میل کنید. پخت برنج، انواع خورشت و تخم مرغ از قابلیت های این محصول می باشد.

ادامه مطلب...

بهترین فروشگاه ساز ایرانی

وقتی از فروشگاه ساز صحبت به میان میاید، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، اسامی فروشگاه سازهای متن باز موجود در بازار است. فروشگاه ساز متن باز امکانات زیادی دارند و میتوان آنها را توسعه داد. با توجه به اینکه استفاده از یک فروشگاه ساز متن باز نیاز به مهارت برنامه نویسی حرفه ای دارد و متاسفانه در ایران اغلب کسانی که با این سیستم ها کار می کنند، از مهارت کافی برخوردار نیستند و این امر موجب ضررمشتریان آنها می شود.

همه ما بخاطر داریم که با تغییر استراتژی لینک های کوتاه در یکی از این نرم افزارهای متن باز، بسیاری از فعالان در عرصه برنامه نویسی در ایران، از اصلاح ایراد بوجود آمده عاجز بودند و مشتریان بسیاری با مشکلات عدیده ای مواجه شدند که اکثرا منجر به از دست رفتن سایت شد.

ادامه مطلب...

پاوربانک چیست

پاوربانک چیست ؟ این سوالی است که بسیار از کاربران شنیده ایم و قصد داریم توضیح مختصری در اینباره بدهیم. پاوربانک در واقع یک نوع شارژر همراه است که دارای باتری داخلی با ظرفیتی مشخص است که با هربار شارژ کامل قابلیت یک یا چند بار شارژ موبایل، تبلت، دوربین، پلیر های بازی و ... را خواهد داشت. این قابلیت یک یا چند بار شارژ بسته به میزان ظرفیت اسمی و ظرفیت واقعی پاوربانک دارد که در ادامه توضیح داده شده است. فروشگاه اینترنتی فارس پاور به نشانی farspower.ir توزیع کننده انحصاری انواع پاور بانک های برند و تبلیغاتی با 7 روز ضمانت تست در خدمت شما....

ادامه مطلب...

ساعت مچی هوشمند طرح اپل

ساعت مچی های اصل هوشمند اپل واقعا دارای قیمت های بالایی هستند اما مدل های کپی علی رغم قیمت بالا بسیار ارزان و کار آمد هستند.

ادامه مطلب...
1