1

بهترین فروشگاه ساز ایرانی

وقتی از فروشگاه ساز صحبت به میان میاید، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، اسامی فروشگاه سازهای متن باز موجود در بازار است. فروشگاه ساز متن باز امکانات زیادی دارند و میتوان آنها را توسعه داد. با توجه به اینکه استفاده از یک فروشگاه ساز متن باز نیاز به مهارت برنامه نویسی حرفه ای دارد و متاسفانه در ایران اغلب کسانی که با این سیستم ها کار می کنند، از مهارت کافی برخوردار نیستند و این امر موجب ضررمشتریان آنها می شود.

همه ما بخاطر داریم که با تغییر استراتژی لینک های کوتاه در یکی از این نرم افزارهای متن باز، بسیاری از فعالان در عرصه برنامه نویسی در ایران، از اصلاح ایراد بوجود آمده عاجز بودند و مشتریان بسیاری با مشکلات عدیده ای مواجه شدند که اکثرا منجر به از دست رفتن سایت شد.

ادامه مطلب...

پاوربانک چیست

پاوربانک چیست ؟ این سوالی است که بسیار از کاربران شنیده ایم و قصد داریم توضیح مختصری در اینباره بدهیم. پاوربانک در واقع یک نوع شارژر همراه است که دارای باتری داخلی با ظرفیتی مشخص است که با هربار شارژ کامل قابلیت یک یا چند بار شارژ موبایل، تبلت، دوربین، پلیر های بازی و ... را خواهد داشت. این قابلیت یک یا چند بار شارژ بسته به میزان ظرفیت اسمی و ظرفیت واقعی پاوربانک دارد که در ادامه توضیح داده شده است. فروشگاه اینترنتی فارس پاور به نشانی farspower.ir توزیع کننده انحصاری انواع پاور بانک های برند و تبلیغاتی با 7 روز ضمانت تست در خدمت شما....

ادامه مطلب...

ساعت مچی هوشمند طرح اپل

ساعت مچی های اصل هوشمند اپل واقعا دارای قیمت های بالایی هستند اما مدل های کپی علی رغم قیمت بالا بسیار ارزان و کار آمد هستند.

ادامه مطلب...
1